Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 19,0 cm |
| Afmeting - Breedte | 19,0 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,8 cm |
| Gewicht | 290 gram |
| Kleur | Blauw |
| Lengte snoer | 3,19 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Virtueel surround | Dolby Headphone |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Open/gesloten oorschelpen | Gesloten |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Stereo/Mono microfoon | Stereo |
| Weerstand microfoon | 2.200 Ω |
| Propriëtair protocol | |
| Bluetooth |
| A2DP |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | 981-000537, G430 | |
| EAN | 5099206042575, 0097855094445, 5053086342323 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 april 2013 |
| Basweergave <€80 -2 tot +2 | +0,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Middenweergave <€80 -2 tot +2 | -0,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Hoogweergave <€80 -2 tot +2 | -1 |
Testconfiguratie
|
Het aanbod aan headsets is enorm. Hardware.Info testte 13 modellen in het prijssegment tussen de 80 en 100 euro, met een gloednieuwe testopstelling.
10 mei 2015 05:59
Beide headsets in deze review bieden virtueel surround geluid via Dolby Headphone. Wij zochten uit of dat goed werkt.
3 augustus 2013 15:00