Logitech H800 Wireless Headset
| Type koptelefoon | On-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Gewicht | 120 gram |
| Kleur | Zwart |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 30 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 15 kHz |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 6 uur |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Stereo/Mono microfoon | Stereo |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 4.0 |
| USB |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | 981-000338, 5099206029361, 2227830 | |
| EAN | 5099206029361, 5053973535463, 5054565261869 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 augustus 2011 |