Microsoft LifeChat LX-3000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 18,5 cm |
| Afmeting - Breedte | 18,0 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,5 cm |
| Gewicht | 226 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,93 m |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | JUG-00002, JUG-00001, JUG-00003, LIFECHAT LX-3000, JUG-00015, JUG-00014 | |
| EAN | 0882224251860, 0882224251853, 0885370430219, 0885370430226, 8853704302190 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 21 maart 2008 |
Het aanbod van headsets is enorm, Hardware.Info testte er 15 en laat zien wat de beste zijn.
28 april 2011 05:59