Philips Fidelio L3
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 360 gram |
| Kleur | Zwart |
| Frequentiebereik - Laag | 7 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 40 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 35 uur |
| Microfoon geïntegreerd |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| NFC |
| A2DP | |
| HSP | |
| HFP |
| 3,5 mm jack | |
| USB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | L3/00 | |
| EAN | 4895229108394 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 oktober 2021 |