Philips Fidelio X2HR
| Type koptelefoon | On-ear |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | On-ear |
| Gewicht | 380 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 3 m |
| Impedantie | 30 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 5 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 40 kHz |
| Diameter speakers | 5 mm |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Bluetooth | |
| NFC |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | X2HR/00 | |
| EAN | 6925970711982, 6951613992012 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 mei 2017 |