Philips SHB7000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 176 gram |
| Kleur | Oranje |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 24 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 0,02 kHz |
| Diameter speakers | 4 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gesprekstijd door fabrikant | 9 uur |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 9 uur |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 3.0 |
| A2DP | |
| HSP | |
| HFP |
| 3,5 mm jack |
| SKU | SHB7000, SHB7000/00, SHB7000/10 | |
| EAN | 6923410717624, 6923410720440 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 maart 2013 |