Razer Megalodon 7.1 Gaming Headset
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 422 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 3,3 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 7,1 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 4 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| SKU | RZ04-00250100-R3M1 | |
| EAN | 8886419312253 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 augustus 2009 |