Razer Tiamat 7.1
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 22,5 cm |
| Afmeting - Breedte | 19,0 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 384 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 3 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 7,1 kanaals |
| Virtueel surround | - |
| Frequentiebereik - Laag | 50 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Type microfoon | Boom |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Stereo/Mono microfoon | Stereo |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | RZ04-00600100-R3M1 | |
| EAN | 8886419312574, 0879862002671, 8886419312567 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 juli 2012 |
De Razer Tiamat 7.1 headset belooft een rijke surroundervaring. Wij hebben hem uitgebreid getest om te zien of dat goed werkt.
25 mei 2013 15:00