Sennheiser PX 100-II Black
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | In-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | In-ear |
| Gewicht | 74 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 15 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 27 kHz |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| 3,5 mm jack |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 502816, PX100II, PX 100-II BLACK (502816), PX 100-II, PX 100 II, 4044155044423, PX100-IIBLACK, PX100-II | |
| EAN | 4044155044423, 0615104169227, 3610170552017 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 februari 2010 |