Skullcandy Lowrider Gold
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Kleur | Goud |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 40 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| 3,5 mm jack |
| SKU | S5LWDZ-022 | |
| EAN | 0878615025158 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 oktober 2011 |