Sony MDR-EX650AP Gold
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
| Type koptelefoon | In-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | In-ear |
| Gewicht | 9 gram |
| Kleur | Geel |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Impedantie | 32 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 5 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 28 kHz |
| Diameter speakers | 1,2 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Bluetooth | |
| NFC |
| 3,5 mm jack |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MDREX650APT, MDREX650APT.CE7, MDR-EX650APT, MDR-EX650AP | |
| EAN | 4905524957013 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 september 2014 |