Sony MDR-NC7
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 134 gram |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Lengte snoer | 1,5 m |
| Impedantie | 33 Ω |
| Aantal kanalen | 2 kanaals |
| Frequentiebereik - Laag | 30 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 3 mm |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon |
| 3,5 mm jack |
| SKU | MDRNC7B, MDRNC7B.CE7 | |
| EAN | 4905524517583 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 augustus 2010 |