Sony WF-1000XM3 Silver
- Alle headsets en koptelefoons
-
Uitvoeringen
| Type koptelefoon | In-ear |
| Surround mode | |
| Draadloos | |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Microfoon geïntegreerd |
| Type koptelefoon | In-ear |
| Type draagband | Headband |
| Afmeting - Hoogte | 4,0 cm |
| Afmeting - Breedte | 3,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,5 cm |
| Gewicht | 8,5 gram |
| Kleur | Zwart |
| Lengte snoer | 1,2 m |
| Surround mode | |
| Aantal drivers | 2 |
| Virtueel surround | - |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 20 kHz |
| Diameter speakers | 6 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gesprekstijd door fabrikant | 4 uur |
| Ruisonderdrukkende koptelefoon | |
| Open/gesloten oorschelpen | Gesloten |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 6 uur |
| Opgegeven duur opladen fabrikant | 1,5 uur |
| Opgegeven extra gebruikstijd laadcase fabrikant | 3,5 uur |
| Ondersteuning Google Assistent | |
| Ondersteuning Siri | |
| Ondersteuning Amazon Alexa | |
| Ondersteuning Bixby |
| Microfoon geïntegreerd | |
| Microfoon in koord | |
| Microfoon op boom | |
| Microfoon afneembaar | |
| Stereo/Mono microfoon | Mono |
| Propriëtair protocol | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| NFC |
| A2DP | |
| HSP | |
| HFP |
| S/PDIF ingang | |
| 3,5 mm jack | |
| 6,3 mm jack | |
| USB | |
| Volume regelaar | |
| Mute schakelaar microfoon | |
| Opladen via USB | USB-C |
| Soort bediening | Touch |
| Speel/pauze-functie | |
| Volgende-functie | |
| Vorige-functie | |
| Volumeregeling | |
| Digitale assistent activeren |
| Vliegtuigadapter | |
| Verlengsnoer | |
| Harde draagtas | |
| Zachte draagtas | |
| Oplaadkabel meegeleverd | |
| Oplaadcase meegeleverd |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WF1000XM3S.CE7 | |
| EAN | 4548736088870 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 juli 2019 |