Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 Gaming headset Xbox One
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Draadloos |
| Type koptelefoon | Over-ear |
| Gewicht | 500 gram |
| Kleur | Zwart |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 22 kHz |
| Diameter speakers | 50 mm |
| Draadloos | |
| Opgegeven gebruikstijd fabrikant | 20 uur |
| Type microfoon | Boom |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 4.0 |
| A2DP |
| USB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TURA13.BX.AA02, TBS-2780-02 | |
| EAN | 0731855027804 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 oktober 2020 |