Bosch MUM48CR1
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Display | |
| Bediening met draaiknop | |
| Bediening met knoppen | |
| Inhoud bak/kan | 3,9 l |
| Materiaal kom(men) | Roestvast staal |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Aantal Snelheidsstanden | 4 |
| Anti-slip voetjes | |
| Snoeropbergmogelijkheid | |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 600 W |
| Pulsefunctie | |
| Mixfunctie | |
| Hakfunctie | |
| Garde | |
| Spatel | |
| Citruspers |
| Breedte | 26,5 cm |
| Diepte | 26,5 cm |
| Hoogte | 30,5 cm |
| Gewicht | 5,04 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal mengkommen | 1 |
| Vaatwasserbestendige onderdelen |
| SKU | MUM48CR1 | |
| EAN | 4242002646558 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 juni 2015 |