Braun MultiQuick 9 MQ 9187XLI
| Inhoud bak/kan | 0,6 l |
| Maatbeker | |
| Materiaal mes | Roestvast staal |
| Uitneembare bak | |
| Aantal Snelheidsstanden | 3 |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 1.200 W |
| Pulsefunctie | |
| Fijnsnijder | |
| Garde | |
| Turboknop |
| Breedte | 6,8 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Vaatwasserbestendige onderdelen |
| SKU | MQ 9187 XLI, 0X22111376 | |
| EAN | 8021098775177 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 31 december 2021 |