Kenwood KMX750BK
| Display | |
| Bediening met draaiknop | |
| Bediening met knoppen | |
| Inhoud bak/kan | 5 l |
| Materiaal kom(men) | Roestvast staal |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Aantal Snelheidsstanden | 6 |
| Anti-slip voetjes | |
| Snoeropbergmogelijkheid | |
| Spatbescherming | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.000 W |
| Mixfunctie | |
| Hakfunctie | |
| Garde | |
| Citruspers |
| Breedte | 24 cm |
| Diepte | 38,5 cm |
| Gewicht | 9,1 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal mengkommen | 1 |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | KMX750BK, 0W20011136 | |
| EAN | 5011423190143 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 augustus 2017 |