Kenwood MultiPro Express Weigh+ FDM71.900SS
| Display | |
| Inhoud bak/kan | 3 l |
| Materiaal kom(men) | Kunststof |
| Deksel met vulopening | |
| Anti-slip voetjes | |
| Snoeropbergmogelijkheid | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.000 W |
| Pulsefunctie | |
| Garde | |
| Spatel | |
| Citruspers | |
| Deeg gereedschap |
| Breedte | 26,5 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Gewicht | 4,93 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Vaatwasserbestendige onderdelen |
| SKU | 0W22011055, FDM71.900SS | |
| EAN | 5011423002163 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 januari 2023 |