Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH
| Display | |
| Bediening met draaiknop | |
| Inhoud bak/kan | 4,3 l |
| Materiaal kom(men) | Roestvast staal |
| Deksel met vulopening | |
| Anti-slip voetjes | |
| Kleur | Wit/Zilver |
| Vermogen | 1.000 W |
| Pulsefunctie | |
| Garde | |
| Citruspers | |
| Deeg gereedschap |
| Breedte | 25 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Vaatwasserbestendige onderdelen |
| SKU | KHC29.J0WH, 0W20010053 | |
| EAN | 5011423202372 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |