Haier A3FE837CGJ
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Zilver |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud koelkast | 257 l |
| Aantal koellades | 1 |
| Aantal koelplanken | 4 |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Eierenrekje |
| Inhoud vriezer | 114 l |
| Aantal vriesplanken | 2 |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| Positie vriezer | Onder |
| Supervriezen |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 204 kWh |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 16 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Afmeting - Breedte | 59,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 67,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 200,5 cm |
| Gewicht | 106 kg |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Deur open alarm |
| SKU | A3FE837CGJ | |
| EAN | 6901018069222 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 november 2023 |