Haier A3FE837CHJ
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Zilver |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Aantal deuren | 3 |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud koelkast | 257 l |
| Aantal koellades | 2 |
| Aantal koelplanken | 4 |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Eierenrekje | |
| Superkoelen |
| Inhoud vriezer | 114 l |
| Aantal vriesvakken | 2 |
| Aantal vriesplanken | 2 |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| Positie vriezer | Onder |
| Supervriezen |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 204 kWh |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 46,92 |
| Afmeting - Breedte | 59,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 65,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 200 cm |
| Gewicht | 93 kg |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| IJs dispenser | |
| Deur open alarm | |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | A3FE837CHJ, 34004297 | |
| EAN | 6901018076374 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 januari 2022 |