LG GBP62PZNBC DoorCooling+
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Zilver |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Aantal deuren | 2 |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud koelkast | 277 l |
| Aantal koellades | 1 |
| Aantal koelplanken | 4 |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Eierenrekje |
| Inhoud vriezer | 107 l |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Aantal vriesplanken | 3 |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Positie vriezer | Onder |
| Supervriezen |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 137 kWh |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 31,51 |
| Afmeting - Breedte | 59,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 67,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 203 cm |
| Gewicht | 79 kg |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Water dispenser | |
| Deur open alarm | |
| Compressors koel- en vriesgedeelte | Gecombineerd |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GBP62PZNBC.APZQEUR, GBP62PZNBC | |
| EAN | 8806091504838 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 oktober 2022 |