LG GSLV50PZXM Total No Frost
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Uitvoering | Amerikaans |
| Kleur | Zilver |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Uitvoering | Amerikaans |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud koelkast | 416 l |
| Aantal koellades | 1 |
| Aantal koelplanken | 4 |
| Binnenverlichting |
| Inhoud vriezer | 219 l |
| Aantal vriesplanken | 5 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 430 kWh |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 16 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 98,90 |
| Afmeting - Breedte | 91,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 73,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 179 cm |
| Gewicht | 131 kg |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Water dispenser |
| EAN | 8806091424914 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 mei 2022 |