Liebherr FNF 5207-20
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Wit |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Aantal deuren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Inhoud vriezer | 278 l |
| Aantal vriesvakken | 7 |
| Aantal vriesplanken | 7 |
| Vriescapaciteit | 18 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 16 uur |
| Supervriezen |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 310 kWh |
| Vermogen | 264,6 W |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 71,30 |
| Afmeting - Breedte | 59,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 67,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 185,5 cm |
| Gewicht | 65,1 kg |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Deur open alarm | |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | FNF 5207-20 | |
| EAN | 4016803055891 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 juni 2022 |