Samsung RT53K6315SL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Zilver |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Energieklasse | A++ |
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Aantal deuren | 2 |
| Kleur | Zilver |
| Inhoud koelkast | 403 l |
| Aantal koellades | 2 |
| Aantal koelplanken | 3 |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Eierenrekje | |
| Superkoelen |
| Inhoud vriezer | 125 l |
| Aantal vriesvakken | 2 |
| Aantal vriesplanken | 1 |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Positie vriezer | Boven |
| Supervriezen |
| Energieklasse | A++ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 300 kWh |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse ST (18-38 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 69,00 |
| Afmeting - Breedte | 79 cm |
| Afmeting - Diepte | 77 cm |
| Afmeting - Hoogte | 185,5 cm |
| Gewicht | 84,5 kg |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Water dispenser | |
| IJs dispenser | |
| Deur open alarm | |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | RT53K6315SL, RT53K6315SL/EF | |
| EAN | 8806088228259 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 september 2017 |