Schneider SL 300 R-CB A++ Wine Matt Red
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Kleur | Rood |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Energieklasse | A++ |
| Koelvriescombinatie | |
| Inbouw / vrijstand | Vrijstaand |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur aanpasbaar | |
| Aantal deuren | 2 |
| Kleur | Rood |
| Inhoud koelkast | 209 l |
| Aantal koellades | 1 |
| Aantal koelplanken | 5 |
| Binnenverlichting | |
| Materiaal legplanken | Glas |
| Eierenrekje | |
| Superkoelen |
| Inhoud vriezer | 91 l |
| Aantal vriesvakken | 3 |
| Aantal vriesplanken | 3 |
| Vriescapaciteit | 4,5 kg/24u |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Positie vriezer | Onder |
| Supervriezen |
| Energieklasse | A++ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 226 kWh |
| Klimaatklasse ST (18-38 °C) | |
| Minimale omgevingstemperatuur | 16 °C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 38 °C |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 51,98 |
| Afmeting - Breedte | 59,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 64,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 189,9 cm |
| Gewicht | 83 kg |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| IJs dispenser | |
| Compressors koel- en vriesgedeelte | Gecombineerd |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TRF-SL-300-R-CB-WINE-RED, 21267 | |
| EAN | 4030608212679 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 april 2018 |