AEG CM7-1-4MTM
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1,25 l |
| Vermogen | 1.600 W |
| Breedte | 34,2 cm |
| Diepte | 17,7 cm |
| Hoogte | 34,7 cm |
| SKU | CM7-1-4MTM, 950008660 | |
| EAN | 7332543724109 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 augustus 2022 |