Bosch Tassimo Happy TAS1007
| Koffie invoertype | Capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Automatisch |
| Inhoud watertank | 0,7 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.400 W |
| Zelfreinigend |
| Breedte | 26,5 cm |
| Diepte | 17,5 cm |
| Hoogte | 30,5 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| SKU | TAS1007 | |
| EAN | 4242005084753 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 oktober 2019 |