Bosch Tassimo Style TAS1107
| Koffie invoertype | Capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 0,7 l |
| Vermogen | 1.400 W |
| Breedte | 17,1 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Hoogte | 26,5 cm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | TAS1107 | |
| EAN | 4242005208586 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 december 2021 |