Bosch TIE20119
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,4 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.300 W |
| Ontkalkfunctie | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 24,7 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Hoogte | 37,8 cm |
| SKU | TIE20119 | |
| EAN | 4242005360307 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 oktober 2023 |