Bosch VeroCup 100 TIS30129RW
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Aantal kopjes per volle kan | 15.000 |
| Melkopschuimer |
| Inhoud watertank | 1,4 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 2 |
| Snoeropslag | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.300 W |
| Waterfilter | |
| Zelfreinigend |
| Breedte | 24,7 cm |
| Diepte | 42 cm |
| Hoogte | 37,8 cm |
| Gewicht | 7,1 kg |
| Makkelijk schoon te maken |
| SKU | TIS30129RW | |
| EAN | 4242002901312 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |