DeLonghi Dinamica ECAM350.50.SB
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter |
| Breedte | 23,6 cm |
| Diepte | 34,8 cm |
| Hoogte | 42,9 cm |
| Gewicht | 9,5 kg |
| SKU | ECAM 350.50.SB | |
| EAN | 8004399023574 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 februari 2023 |