DeLonghi ECAM290.22B Magnifica Evo Black
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Aantal malersinstellingen | 13 |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Melkopschuimer | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Waterniveau-indicator | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Stoomkraan | |
| Aantal spuiten | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Ontkalkfunctie | |
| Zelfreinigend | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 24 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| SKU | ECAM290.22B | |
| EAN | 8004399021365 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |