DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.B Black
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules | |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Melkopschuimer | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 19 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Antislipvoetjes | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Zelfreinigend | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 14,4 cm |
| Diepte | 32,4 cm |
| Hoogte | 25,6 cm |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 0132193453, EN510.B | |
| EAN | 8004399020399 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 2 april 2021 |