DeLonghi Nespresso Pixie EN 124.S
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Nespresso capsules | |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso |
| Pompdruk | 19 bar |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 0,7 l |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 1.260 W |
| Breedte | 11,1 cm |
| Diepte | 23,5 cm |
| Hoogte | 32,6 cm |
| Gewicht | 2,59 kg |
| SKU | EN 124.S | |
| EAN | 8004399333963 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 februari 2022 |