DeLonghi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Melkopschuimer | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 19 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Roestvast staal |
| Aantal spuiten | 2 |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Zelfreinigend | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 26 cm |
| Diepte | 48 cm |
| Hoogte | 37,5 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | 132219009, ECAM 650.85.MS | |
| EAN | 8004399331648 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |