Grundig KM 5620 T
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 8 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Automatisch |
| Waterniveau-indicator | |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Roestvast staal |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.000 W |
| Breedte | 22,5 cm |
| Diepte | 22,5 cm |
| Hoogte | 33,7 cm |
| Gewicht | 1,96 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | GMS2840 | |
| EAN | 4013833035824 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 januari 2022 |