Inventum KZ813D
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 10 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Timer |
| Display | |
| Waterniveau-indicator | |
| Inhoud watertank | 1,25 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Antislipvoetjes | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.550 W |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 36,4 cm |
| Diepte | 17,1 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| SKU | KZ813D | |
| EAN | 8712876105117 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 juli 2022 |