Inventum KZ915GT
| Normale koffie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Thermoskan | |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 20,8 cm |
| Diepte | 31,3 cm |
| Hoogte | 42,2 cm |
| Gewicht | 4,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | KZ915GT | |
| EAN | 7434017637691 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 november 2022 |