Krups Dolce Gusto Genio S KP2431
| Koffie invoertype | Capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 0,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Aantal spuiten | 1 |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 1.500 W |
| Breedte | 11,2 cm |
| Diepte | 28,6 cm |
| Hoogte | 27,3 cm |
| Gewicht | 1,96 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | KP2431 | |
| EAN | 3045380024328 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 oktober 2023 |