Krups Dolce Gusto Genio S Plus KP3405 Red
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Dolce Gusto capsules |
| Koffie invoertype | Capsules |
| Geschikt voor Dolce Gusto capsules | |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Display | |
| Inhoud watertank | 0,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Kleur | Rood |
| Vermogen | 1.500 W |
| Breedte | 28,6 cm |
| Diepte | 28,6 cm |
| Hoogte | 27,3 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | KP3405 | |
| EAN | 3016661158728 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 oktober 2021 |