Krups EA8150
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Aantal malersinstellingen | 3 |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Timer |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Stoompijp | |
| Stoomkraan | |
| Verstelbare tuit | |
| Thermoskan | |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Ontkalkfunctie | |
| Zelfreinigend |
| Breedte | 24,5 cm |
| Diepte | 33 cm |
| Hoogte | 36,5 cm |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | EA8150 | |
| EAN | 0010942216513 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 augustus 2015 |