Krups Evidence ECO-Design EA897B
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Aantal malersinstellingen | 5 |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 2,3 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter | |
| Ontkalkfunctie | |
| Zelfreinigend | |
| Kalkindicator |
| Breedte | 24 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Hoogte | 36,7 cm |
| Gewicht | 7,78 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | EA897B, 8010001021, EA897B10 | |
| EAN | 3016661164156 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 april 2022 |