Melitta Purista F230-102 Black
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Koffie invoertype | Filterkoffie |
| Normale koffie | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Timer |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,2 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Waterfilter |
| Breedte | 20 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Hoogte | 32,5 cm |
| Gewicht | 8,7 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 6769696 | |
| EAN | 4006508221615 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juni 2020 |