Philips 2300 EP2331
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Anti-druppelfunctie | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 1,8 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 230 W |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 24,6 cm |
| Diepte | 37,1 cm |
| Hoogte | 43,3 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | EP2331/10 | |
| EAN | 8720389027581 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 oktober 2023 |