Philips Saeco Moltio HD8768/21
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Aantal malersinstellingen | 5 |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Ristretto | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 3 |
| Aantal kopjes per volle kan | 1 |
| Melkopschuimer | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 15 bar |
| Automatisch | Automatisch |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1,9 l |
| Inhoud bonenreservoir | 290 gram |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.850 W |
| Zelfreinigend | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 25,6 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| SKU | HD8768/21, HD 8768, HD 8768/21 | |
| EAN | 8710103687139 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 mei 2015 |