Philips Senseo Original Plus CSA210 White
- Alle koffiezetapparaten
-
Uitvoeringen
| Koffie invoertype | Pads |
| Geschikt voor Senseo pads |
| Koffie invoertype | Pads |
| Geschikt voor Senseo pads | |
| Normale koffie |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 1 bar |
| Automatisch | Nee |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 0,7 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Antislipvoetjes | |
| Kleur | Wit |
| Vermogen | 1.450 W |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 21,3 cm |
| Diepte | 31,5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 1,72 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | CSA210/10 | |
| EAN | 8710103962410 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 mei 2021 |