Philips Senseo Viva Café Pink
- Alle koffiezetapparaten
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Koffie invoertype | Pads |
| Geschikt voor Senseo pads |
| Koffie invoertype | Pads |
| Geschikt voor Senseo pads | |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso |
| Aantal kopjes per volle kan | 8 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Automatisch | Halfautomatisch |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Display | |
| Inhoud watertank | 1,2 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Stoomkraan | |
| Ingebouwde koffiemolen | |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen | 1.450 W |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 19 cm |
| Diepte | 31 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| SKU | HD7825/43 | |
| EAN | 8710103666158 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 mei 2015 |