Siemens EQ9+ S400 TI924301RW
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Normale koffie | |
| Cappuccino | |
| Espresso | |
| Latte Macchiato |
| Instelbare koffietemperatuur | |
| Aantal kopjes per volle kan | 2 |
| Anti-druppelfunctie | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Melkopschuimer | |
| Instelbare koffiesterkte | |
| Warmhoudfunctie | |
| Pompdruk | 19 bar |
| Timer |
| Display | |
| Melkreservoir | |
| Inhoud watertank | 2,3 l |
| Afneembaar waterreservoir | |
| Kleur | Zilver |
| Vermogen | 1.500 W |
| Waterfilter | |
| Zelfreinigend | |
| Onderdelen vaatwasserbestendig |
| Breedte | 31,6 cm |
| Diepte | 47 cm |
| Hoogte | 39,2 cm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | TI924301RW | |
| EAN | 4242003832585 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 februari 2022 |