Acer Aspire 3 A315-58G-55PA
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce MX350 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Configureerbare TDP-up | 28 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce MX350 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 36,7 Wh |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,34 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,84 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | A315-58G-55PA, NX.ADUEH.007 | |
| EAN | 4710886948766 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 2 september 2022 |